O nás

Spoločnosť OPRAVY.SK, s.r.o. je montážna skupina, ktorá inštaluje a opravuje klimatizačné zariadenia všetkých značiek. Pracujeme hlavne pre konečných zákazníkov, ktorí potrebujú namontovať, alebo opraviť klimatizáciu. Budujeme strategické partnerstvá s obchodnými spoločnosťami, ktoré zabezpečujú predaj klimatizačných zariadení.


Venujeme sa profesionálnej podpore počnúc od konzultácií po inštaláciu a údržbu klimatizácií. Dôraz kladieme na kvalitu služieb a včasné vykonanie prác v oblasti montáži, akýchkoľvek opráv a servisných zásahov. Pracujeme efektívne, rýchlo a čisto. Poskytujeme spoľahlivý záručný a pozáručný servis klimatizácií.

Všetky potrebné informácie ohľadom výberu a umiestnenia klimatizácií, ich cenách a cenníkoch inštalácii, opráv a materialov nájdete na tejto stránke na podstránkach: informácie o klimatizáciách, inštrukcie pre zákazníka, cenník inštalácií a podmienky pri montážach klimatizácií, objednávka. Z týchto podstránok by mal mať zákazník dostatok informácii, aby si sám vedel určiť najlepšie miesto umiestnenia klimatizácie, ako aj vypočítať približnú cenu inštalácie, či opravy klimatizácie. Preto štandardne nevykonávame obhliadky, ale všetky potrebné detaily si už upresníme na mieste montáže.

V prípade nutnosti vieme vyslať technika, ktorý vycestuje priamo k zákazníkovi, aby podľa jeho požiadaviek podal podrobné informácie zodpovedajúce jeho predstavám a navrhol to najlepšie riešenie za zálohovú úhradu, ktorá bude neskôr v prípade uspešnej inštalácie odrátaná od úhrady v hotovosti.


Našim cieľom je byť vašim dlhodobým partnerom v oblasti klimatizačných a chladiacich zariadení. Rozvíjame spoluprácu s odberateľmi a budujeme strategické partnerstvá. Pre nás to znamená ponúkať vysokú kvalitu pre vašu spokojnosť.

© 2008 - 2018 Rastislav Ebert